Дякуємо Богові за дар материнства

У неділю, 12 травня, наша парафія відсвяткувала День матері.

Під час літургії молилися за усіх матерів, бабусь та за хресних матерів, які мають обов’язок дбати про духовне виховання дітей, а ще дякували за дар материнства. А після Служби Божої діти вітали своїх матусь віршами, піснями та музичними номерами у світлиці.

Виступи були присвячені як рідним матусям, так і небесній Матінці та неньці Україні. Одна з учасниць виконала на фортепіано музичний подарунок «Ой ти дівчино з горіха зерня…». Пролунала пісня «Мамо я люблю тебе» у виконанні юної парафіянки Софійки. Також Тарас Бучинський та Катерина Ржиська заспівали «Рідна мати моя», яку підхопили й наспівували усі гості свята.

Це весняне свято сповнює радістю серця. «В українському народі мати – це жінка, яку цінують і оберігають» – наголосила ведуча свята.

Гуртом усі дітки виконали музичний номер «Пісня про маму». А завершили виступи молитвою-піснею до Пресвятої Діви Марії «Під твою милість прибігаємо».

«Сьогодні під час виступів ми побачили слід любові кожної з мам, котрі допомагали діткам готуватися до свята. Дякуємо Богові за дар материнства. Ісус прийшов у цей світ народившись від Діви Марії й цим підкреслив важливість материнства»  – зазначив о. Андрій, настоятель храму.

Насамкінець дітки подарували матерям квіти, обійняли своїх найрідніших і ще раз привітали з цим прекрасним святом.

Анна Грапенюк

Фото: Валентин Коваль