Парафіяльний день тата: супергероя, захисника та священника своєї сім’ї

Третя неділя червня – День батька, особливе свято, яке ми тепло зустріли усією парафією. Діти підготували віршики, пісні та музичні подарунки для своїх татусів. А ведуча свята – Марта Дземінська організувала веселі конкурси.

Після Літургії всі зібралися у світлиці, де розпочали захід хвилиною мовчання під час якої згадали всіх тих татів, які загинули у війні та тих, хто вже не зможе стати татом, бо віддав своє життя за Україну.

Опісля діти вітали віршиками татусів, а також відповідали на різноманітні запитання про те, як вони проводять з ними час, якими вони їх бачать та які подарунки від них отримують.

Здивував своїм музичним подарунком парафіянин Данило, який привітав тата грою на кларнеті під фортепіанний акомпанемент мами.

Парафіяни також привітали о. Андрія як духовного батька та наставника.

«Тати, пам’ятайте, що Ви є супергероями для своїх дітей. Ваші діти дуже сильно у вас вірять. Тож будьте добрими захисниками для нині для Ваших дружин. Адже Ви є захисниками фізичної, матеріальної, духовної та емоційної сфери. Ви є священниками ваших сімей. Маєте молитися, навчати й бути добрими пасторами своїх сімей і будете відповідати перед Богом за це» – звернувся до батьків о. Андрій.

Опісля пролунали музичні подарунки від Софійки, яка виконала пісню «Тату, тату, татусю» та Кіри, яка виконала «Весняну мелодію» на фортепіано.

Далі відбувся розіграш лотереї, переможець-тато отримав подарунок від парафії та дав обіцянку провести час із сином. Продовжили свято сімейними конкурсами у яких тати повинні були проявити свою кмітливість, інтуїцію та вислухати компліменти.

Насамкінець молодь парафії виконала пісню-молитву присвячену нашому небесному отцеві Господу Богу, який береже і любить нас усіх.

Анна Грапенюк

Фото: Валентин Коваль