НАША ЗАЯВА ПРО ВІЙНУ В УКРАЇНІ

Українська Греко-Католицька Церква Зарваницької Божої Матері Сіетл, штат Вашінгтон
НАША ЗАЯВА ПРО ВІЙНУ В УКРАЇНІ


 Парафіяни парафії Зарваницької Божої Матері розбиті серцем і приголомшені
несправедливою війною проти України. Більшість наших парафіян мають сім’ї в Україні, деякі з родиною військовослужбовців українських Збройних сил, тож існує велика стурбованість за їх безпеку та самопочуття. Ми продовжуємо молитися за український народ та її громадян, особливо за тих що захищають країну від цієї несправедливої агресії. Ми тримаємо в наших серцях і молитвах тих, хто втікає від смертоносної зими; така нелюдяність є злочином, що взиває до Бога про справедливість.
 Просимо всіх людей доброї волі підтримати Україну своїми молитвами та щедро сприяти громадській та релігійній гуманітарній допомозі* для допомоги постраждалим в цій війні.
Наші церковні служби відкриті для всіх, хто бажає приєднатися до нас у солідарній молитві за відновлення миру та продовження незалежності України. Ми – спільнота що вражена горем, і ми з повагою відхиляємо прохання про інтерв’ю в цей час. Будь ласка звертайтеся до місцевих українських громадських організацій для співбесіди.
 *Єпископи Української Греко-Католицької Церкви в США запрошують вас зробити пожертвування до Фонду гуманітарної допомоги Україні. Це можна зробити наступним чином:
1. Напишіть чек до «Української католицької архієпархії Філадельфії» та відправте його до офісу за адресою 810 North Franklin Street, Philadelphia PA 19123. Будь ласка, напишіть на чеку «Фонд гуманітарної допомоги Україні»;
2. Коли парох оголосить збір в парафії, залиште свою пожертву в парафіяльний кошик, який потім буде переданий до офісу у Філадельфії разом з іншими пожертвуваннями;
3. Ви можете зробити пожертвування на веб-сайті Філадельфійської архиєпархії www.ukrarcheparchy.us – натисніть Пожертвувати через PAYPAL і виберіть:
 “ЖЕРТВИ ВІЙНИ ТА ГУМАНІТАРНА КРИЗА В УКРАЇНІ”;